Про компанію

Відправною точкою у становленні та розвитку компанії "MSM Technology Group" став 2006 рік, час, коли вітчизняна промисловість нерудних будівельних матеріалів гостро потребувала переоснащення та модернізації основного обладнання. Інтенсивне будівництво в країні вимагало великої кількості матеріалів: щебеню, бетону і т.д. У відповідь на потреби вітчизняної економіки, "MSM Technology Group" взяла курс на забезпечення стабільних поставок і підтримки будівельного комплексу України. Виробництво щебеню основних фракцій, дефіцитного кубовидного щебеню, бутового каменю, будівельного каменю, відсіву, піску (кар'єрного), гранітної крихти, а також фасованого щебеню в мішках дозволяють розширювати сегмент споживачів і забезпечувати стабільний розвиток компанії. Оснащення гранітних кар'єрів високопродуктивним обладнанням таких світових брендів в області гірничодобувної та переробної промисловості як

, , , ,  

а також автоматизація бізнес-процесів сприяють ефективному оперативному управлінню і контролю якості продукції на всіх стадіях виробництва.

http://msm-group.com.ua/images/about/mokr1.jpgВраховуючи потреби будівельного ринку у якісно новому гранітному щебені, у січні 2010р. компанія "MSM Technology Group" ввела в експлуатацію на території «Мокрянського кам'яного кар'єру-2» сучасний дробильно-сортувальний комплекс (США), продуктивністю 2 млн.т. готової продукції на рік.

Вся продукція компанії "MSM Technology Group" сертифікована і відповідає вимогам державних та міжнародних стандартів. За санітарно-радіаційним характеристиками щебінь відповідає першій будівельній групі і може застосовуватись у всіх видах будівельно-ремонтних робіт.Основними характеристиками продукції є:

 • висока міцність,
 • морозостійкість,
 • зносостійкість,
 • однорідність за міцністю,
 • добре виражена шорсткість природного відколу,
 • низька присутність забруднюючих домішок.

Висока якість, наявність широкого спектру фракцій щебеню, а також демократична цінова політика дозволили продукції компанії "MSM Technology Group" стати ідеальною складової в процесі

 • будівництва дорожніх покриттів,
 • виробництва заповнювачів для бетону високих марок, який використовується у процесі заливання мостових конструкцій і споруд,
 • ремонту та будівництва залізничних магістралей і насипів,
 • створення подушок для автомобільних доріг,
 • зміцнення берегових ліній.

У своїй діяльності компанія "MSM Technology Group" прагне оптимізувати і полегшити для клієнта процеси завантаження і доставки продукції. Наявність залізничної гілки до «Мокрянського кам'яного кар'єру-2», фронтального навантажувача у вагони, річкового причалу на «Петровському кам'яному кар'єрі» дають можливість компанії безперебійно постачати щебінь будь-якими видами транспорту, зручними для споживачів.

Вистояти в кризовий час і наростити виробничі потужності компанії допомогло цілеспрямоване вивчення потреб, тенденцій та перспектив українського ринку нерудних будівельних матеріалів та формування довгострокової стратегії розвитку. Одним з ключових напрямків реалізації стратегії компанії став менеджмент персоналу. Керівництво бізнесу "MSM Technology Group", розуміючи цінність кожного співробітника, практикує організацію навчання та підвищення кваліфікації працівників, обмін досвідом і сучасними розробками в сфері гірничодобувної промисловості з вітчизняними та зарубіжними колегами. Висока кваліфікація співробітників компанії дозволяє здійснювати моніторинг та контроль всіх технологічних та логістичних процесів.

У відповідь на сучасні ринкові вимоги,  "MSM Technology Group" тісно співпрацює з Національним гірничим університетом, Придніпровською державною академією будівництва та архітектури, Дніпропетровським національним університетом залізничного транспорту та іншими науково-дослідними інститутами. Результатом такої співпраці стала розробка програмних систем для вирішення технологічних завдань, вивчення впливу заповнювачів на якість бетону, ЗБВ і ЗБК, ефективності використання кубовидного щебеню, що випускається на гранітному кар'єрі компанії, в будівництві доріг європейського класу.

З моменту заснування та протягом усієї діяльності компанія "MSM Technology Group" зарекомендувала себе надійним партнером, що цінує довіру та час своїх замовників, пропонуючи високий рівень обслуговування, якісну продукцію та вигідні умови постачань.

Співпраця з компанією "MSM Technology Group" - надійний фундамент Вашого майбутнього!

Вход для клиентов

Регістрація: »

Забули пароль?: »Україна 49083,
Дніпропетровськ вул. Собінова, 1
т: +38(056) 732-26-73
т/факс: +38(056) 732-23-21