Компанія MSM Technology Group розпочала  свою роботу на ринку будівельних матеріалів у 2006 році і на сьогодні стала  одним з основних українських виробників будівельних матеріалів - продуктів подрібнення  гірських порід, таких як гранітний щебінь, бутове каміння, пісок та ін. Компанії належать гранітні кар'єри - «Мокрянський кам'яний кар'єр-2», розташований на східній околиці Запоріжжя і «Петровський кам'яний кар'єр», розташований в Синельниківському районі  Дніпропетровської області в межах залягання відкладень Українського  кристалічного щита. Гранітні кар'єри MSM Technology Group оснащені сучасним  обладнанням, що дозволяє забезпечувати підприємства України, Росії та близького  зарубіжжя якісним щебенем різного фракційного складу та супутніми продуктами.

Нашими Клієнтами є великі будівельні  компанії, заводи залізобетонних конструкцій, бетонні заводи, автодорожні  компанії, підприємства монтажу та експлуатації залізничних шляхів і приватні  споживачі.

Ми робимо світ міцнішим та надійнішим! Ми будуємо з граніту, не тому що збираємося  жити вічно, а тому, що хочемо залишити свій слід в історії!

Новини

25.11.2010

Міністерство транспорту та зв'язку України має намір підвищити тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом на 16% з 2011 року.

детальніше »

19.10.2010

Тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом за січень-вересень 2010 р. виросли на 2,1%, повідомляє Держкомстат України, передає РБК-Україна.

Зокрема, тариф на перевезення залізної руди зріс на 6,3%, чорних металів - 6,3%, коксу - 4,7%
З початку року, тариф на перевезення вугілля, мінерально-будівельних вантажів, нафти і нафтопродуктів, хімічних і мінеральних добрив, хімічних вантажів, зерна та продукти перемелювання, лісових вантажів, цементу не змінилися.

детальніше »

03.09.2010

Компанією «MSM Technology Group» 30 серпня 2010р. отриманий Сертифікат відповідності на щебінь фр.25-60мм для баластового шару залізничної колії по Системі сертифікації на Федеральному залізничному транспорті.

детальніше »

Вход для клиентов

Регістрація: »

Забули пароль?: »Україна 49083,
Дніпропетровськ вул. Собінова, 1
т: +38(056) 732-26-73
т/факс: +38(056) 732-23-21