Наші кар'єри

На сьогодні, до складу "MSM Technology Group" входять два гранітних кар'єра, розташовані в Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Мокрянський кам'яний кар'єр-2 (Запорізька обл.)

перейти до Мокрянського-2 кар'єру

Петровський кам'яний кар'єр(Дніпропетровська обл.)

перейти до Петрівського кар'єру


Виробництво якісного гранітного щебеню є капіталомістким процесом, що вимагає використання сучасного устаткування, залучення висококваліфікованого персоналу та контролю якості на всіх етапах виробничого циклу. Компанії "MSM Technology Group" належить гранітний кар'єр на базі родовища «Мокрянський 2» в Запорізькій області та «Петровський кам'яний кар'єр» граніту в Дніпропетровській області. Щебінь, вироблений на дробильно-сортувальному обладнанні світових лідерів


відрізняється низькою лещадністю і кубовидною формою окремих фракцій щебеню. Різні технологічні схеми виробництва дозволяють отримувати основні фракції щебеню, кубовидний щебінь, відсів, бутовий камінь, будівельний камінь, пісок (кар'єрний) і розкривні породи-суглинки.

Розробка родовищ і видобуток щебеню проводиться відкритим способом із застосуванням буро-вибухових робіт. Щебінь вирбляється при проходженні трьох стадій подрібнення, в яких задіяні базові щокова, конусна і роторна дробарки. В основі роботи закладено принципи удару, роздавлювання та стирання матеріалу. Технологічна лінія заводу компанії "MSM Technology Group" дозволяє отримувати основні товарні фракції щебеню 2-5 мм, 5-20 мм, 20-40 мм, 25-60 мм, 40-70 мм, бутовий камінь фракцій 150-500 мм, 350 - 500 мм, 100-350 мм, бутовий камінь (будівельний) 150-279 мм, відсів 0-2 і 0-5 мм.

Дослідження, а також вітчизняний і зарубіжний досвід будівництва та експлуатації автомобільних доріг, дозволили встановити, що для укладання верхніх шарів покриття слід застосовувати кубовидний щебінь фракційного складу від 5 до 20 мм із вмістом зерен лещадної та голчастої форми не більше 15%. Оптимальним є використання кубовидного щебеню у виробництві залізобетону, забезпечуючи найбільш щільну структуру матеріалу. Оснащення технологічно застарілим обладнанням більшості родовищ України не дозволяє випускати кубовидний щебінь такого класу, що визначає конкурентну перевагу компанії "MSM Technology Group".

Ціна на щебінь формується в точці споживання з урахуванням витрат на логістику. На вимогу клієнтів ціна на гранітний щебінь може бути розрахована на умовах ЕХW (франко-склад продавця), CPT (доставлено до станції призначення), DAF (жд станція переходу кордон України), DDU (поставка без оплати мита) і DDP (поставка з оплатою мита). Продаж щебеню здійснюється автомобільним, залізничним і річковим транспортом.

Вход для клиентов

Регістрація: »

Забули пароль?: »Україна 49083,
Дніпропетровськ вул. Собінова, 1
т: +38(056) 732-26-73
т/факс: +38(056) 732-23-21